Krájecí blok - jedná se o multifunkční, elegantní a také velmi praktický produkt, který oceníte nejen vy, ale můžete je například i někomu darovat. Jistě je ocení vaše polovička při výročí, jedná se o skvělý dárek k narozeninám a nebo k svátku zamilovaných. 

Ručně vyráběný krájecí blok Chefs soul MADROOK je jedinečný svého druhu. Každý výrobek má jedinečnou strukturu dřeva. Blok je vyroben z tvrdého přírodního dubového dřeva natřeného lněným olejem. Blok je opatřen výřezy pro snadnou manipulaci a silikonovými nožkami zajišťujícími stabilitu. Velmi dobře se udržuje a myje.

Historie společnosti

CHEFS SOUL jde o  rodinnou firmu, která působí v od roku 2016 v Lotyšsku. V této malé dílně vyráběli jednoduchá dřevěná prkénka. Značka je vyrobena vášnivými milovníky vaření, jde tedy o vysoce funkční produkty a nejlepší materiály v kombinaci s tradiční technikou dřeva. Na všechny produkty se vztahuje záruka 24 měsíců.

Použité materiály

Všechny produkty jsou vyráběny výhradně z materiálů prvotřídní kvality, včetně vysoce odolného dubového dřeva. Navíc pro lesk a povrchovou úpravu byly využity pouze přírodní potravinářské oleje. Jedná se tedy o čistě přírodní produkt.

Ekologicky šetrné

Společnost CHEFS SOUL vyrábí všechny své produkty z dubového dřeva, které pochází z dubu z odpovědně obhospodařovaných lesů. Aby vynikla přirozená krása dřeva je povrchová úprava dokončena oleji vhodnými pro styk s potravinami.

Vyrobeno v EU

Země původu Lotyšsko.

CHEFS SOUL