Čistička vzduchu OneLife X s revoluční technologií plazmového filtru

Denně se nadechneme až 17 tisíc krát a naše plíce při tom přefiltrují asi 12 tisíc litrů vzduchu. Většina tohoto vzduchu, ale obsahuje škodlivé látky. Také trávíme 90% našeho času uvnitř, kde může být až pětkrát více znečištěný vzduch než venku.

Čistička vzduchu OneLife X vás těchto problémů zbaví! Navíc může nepřetržitě pracovat ve dne i v noci a je téměř neslyšitelná.

Čistička vzduchu OneLife X likviduje:

Ultra jemný prach

Spory plísní

Viry

Bakterie

Pyly

Kouř

Srst zvířat

Těkavé organické sloučeniny

Pamatujte, pokud nemáte čističku vzduchu, jste čističkou vzduchu VY!!

Žádná výměna filtrů

Filtrační jednotku OneLife X není třeba nikdy vyměňovat. Je omyvatelná a vhodná i do myčky. Jedná se o filtr, který neznečisťuje životní prostředí odpadem z těžko recyklovatelného plastu. Snižuje odpad a také náklady a jde o velmi udržitelné řešení.

Je navíc vysoce energeticky účinná. Spotřebuje méně energie než LED žárovky. Je vyrobena z rozložitelných a bezpečných materiálů.

​Díky patentované technologii filtru OneLife odfiltrujeme 99,99 % všech částic ze vzduchu – aniž bychom při tom generovali škodlivý ozón. Ani ty nejmenší znečišťující látky a patogeny, jako jsou bakterie a viry, nemají šanci. 

Vyměnitelný filtr
Čistička vzduchu zítřka

Čistička vzduchu pro lepší spánek i koncentraci

OneLife X zlepšuje fyzické i duševní zdraví. Díky ní můžete zvýšit svůj výkon a produktivitu až o 61%. Zajišťuje dokonalé podmínky pro vaše cvičení, čistou hlavu v práci nebo pro relaxaci.

Díky lepšímu a hlubokému spánku vám poděkuje i váš imunitní systém a zvýší se hladina energie. Díky ultra tiché ventilaci vzduchu v režimu spánku funguje na neslyšitelné úrovni.

​OneLife X může běžet ve dne i v noci, dokonce i přímo u vaší postele. Jeho optimalizovaný axiální ventilátor vytváří přesné a cílené proudění vzduchu a zajistí vám čistý vzduch bez rušivého hluku.

Čistička vzduchu vhodná pro alergiky

​Vzduch je plný látek, které působí problémy všem, kdo trpí astmatem a sezónními alergiemi. S čističkou OneLife X se těmto útokům můžete bránit 24/7.

Nízká spotřeba energie, sledování kvality vzduchu v reálném čase a opakovaně použitelný filtr vám poskytne klinicky čistý vzduch kdykoli a kdekoli.

Čistička vzduchu pro alergiky

Vyrobena z recyklovatelných materiálů se stylovým designem

Konstrukce této unikátní čističky vzduchu kombinuje maximální účinnost s minimálním dopadem na životní prostředí. Přenosná čistička vzduchu je vyrobena z rychle rostoucího bambusu, který je pevnější než ocel, je super flexibilní, lehký a pěstovaný ekologicky.

Čistička vzduchu se zvlhčovačem OneLife X se pyšní stylovým a nadčasovým designem, který elegantně zapadne do každého prostoru. Snadné naklápění zase zajistí přístup ke klinicky čistému vzduchu kdekoliv.

Jednoduché ovládání čističky vzduchu

Jednoduché ovládání

Na ovládacím panelu jednoduše přepínáte z režimu boost na režim spánku či plně automatický režim dotykem prstu. Automatický režim je velmi tichý a bezstarostný, bez jakékoli obsluhy.

Režim spánku je  nejlepší pro vzduch, když spíte a probudíte se plní svěžesti. Boost režim poskytuje bezprecedentní čistící výkon v kombinaci s ekonomickým provozem.

Aplikace OneLife X

Aplikace OneLife X vám umožňuje sledovat kvalitu vzduchu u vás doma i venku, takže kdykoliv a kdekoliv můžete ovládat přísun čistého vzduchu.
Návod: Připojení zařízení OneLife X pomocí aplikace.

Aplikace OneLife X

Srovnání standardního HEPA filtru a plazmové technologie

Standardní filtr HEPA - NEVÝHODY

  • Pravidelná výměna několikrát za rok
  • Vytváří další náklady a poškozuje životní prostředí
  • Filtr se rychle zanáší a nejmenší částice škodlivin již nemohou být zachyceny v plném rozsahu
  • Hlasité a rušivé hladiny zvuku
  • Velká spotřeba energie, která má za následek vyšší účty elektřiny

 

Plazmová technologie - VÝHODY

  • Znovu použitelný filtr, který nepotřebuje výměnu
  • Doživotní filtr, nepotřebuje likvidaci, žádný odpad
  • Účinnost, zejména pro nejmenší částice znečištění zůstává téměř beze změny na vysoké úrovni
  • Téměř neslyšitelný provoz
  • Velmi nízká spotřeba energie

Srovnání nákladů HEPA filtr versus celoživotní filtr OneLife X

​Čistička vzduchu OneLife X využívá revoluční omyvatelnou filtrační jednotku, kterou nemusíte NIKDY měnit. Díky tomu je jednou z nejlevnějších čističek na trhu s bezkonkurenčně nejnižšími provozními náklady.

Finance vynaložené během měsíců a let na výměnné filtry, které pro OneLife X NEMUSÍTE KUPOVAT, velmi brzy "zaplatí" případný rozdíl kupní ceny čističky a pak už jen po celou dobu její fantastické činnosti šetříte... a šetříte... a šetříte.

Níže uvedené srovnání nákladů je převzato z oficiálních materiálů výrobce čističky vzduchu OneLife X.
(Kliknutím na obrázek zvětšíte)

Srovnání nákladů
Čistička vzduchu

Pro klidný a hluboký spánek.

Čistý vzduch pro cvičení

Pro zdravější a výkonnější cvičení.

Čistička vzduchu pro koncentraci

Pro lepší soustřední a kreativitu.

Naše mise

Zachraňovat životy a chránit planetu.

Náš tým

Němečtí inženýři, odborníci na kvalitu ovzduší a průkopníci designu, kteří věří v technologii a inovace s udržitelným účelem.

Náš slib

Navrhujeme revoluční a vysoce kvalitní produkty nejlepší ve své třídě.

Čistička vzduchu OneLife X