Cena a sledování dopravy

Způsoby a ceny dopravy

Objednané zboží vám doručíme hned několika způsoby. Jaké to jsou se dozvíte právě zde.

PPL
V České republice má PPL 24 dep, která denně rozváží několik desítek tisíc zásilek. 

Převzetí a reklamace:

Zásilku s poškozeným obalem můžete od řidiče převzít, musíte však informaci o poškození uvést do skeneru řidiče (převzetí s výhradou).

Pokud jste převzali zásilku, jejíž obsah je poškozen a obal při převzetí nejevil známky poškození, je nutné reklamaci nahlásit přes webový formulář, a to do 7 kalendářních dnů od doručení zásilky. Pro vyplnění formuláře budete potřebovat fotografie zásilky, obsahu, výplně a obalu včetně všech etiket, které na zásilce jsou, a přiložte prodejní fakturu.

Reklamaci vždy PPL řeší s příkazcem zásilky. Příjemce zásilky svou reklamaci uplatňuje u odesílatele zásilky. Lhůta na vyřízení kompletní doložené reklamace je 30 dní.

Upozornění
Nahlášení skrytého poškození zásilky po stanovené lhůtě 3 dnů, již nelze akceptovat. Po uplynutí této lhůty nebude přistoupeno k jakékoli kompenzaci za poškození zboží 
Maximální hmotnost jednoho balíku je 30 kg

Balík Česká pošta
Dodání obchodního balíku garantuje pošta nejpozději následující pracovní den po dni podání. Balíky větších nebo nepravidelných rozměrů (neskladné) jsou dodány nejpozději druhý pracovní den po dni podání.
V obchodním balíku lze přepravovat věci do hodnoty 100.000 Kč. Za Obchodní balík Česká pošta odpovídá do výše sjednaného limitu odpovědnosti, tj. udané ceny. Obchodní balíky jsou od okamžiku podání sledovány v systému T&T (Track & Trace).
  • Garantovaná doba dodání
  • Kvalitní, rychlá a spolehlivá služba
  • Velké množství doplňkových služeb
  • Jediná zásilka, jejíž obsah může mít hmotnost až 30 kg
Převzetí a reklamace: 
Při přebírání zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky – u zjevné vady (poškození obalu)  zásilku nepřebírat.
Reklamace - Česká pošta
Pokud adresát po převzetí zásilky dodatečně zjistí, že obsah je poškozen, případně že došlo k úbytku obsahu, může uplatnit reklamaci na kterékoliv poště. Reklamační řízení je možné zahájit nejpozději do dvou pracovních dnů po dni převzetí zásilky.
• Zásilku je nutno předložit v takovém stavu, v jakém byla dodána, tzn. včetně vnějšího i vnitřního balení. Adresát má také možnost tento stav hodnověrně doložit jiným způsobem.

Upozornění
Nahlášení skrytého poškození zásilky po stanovené lhůtě 2 dnů, již nelze akceptovat. Po uplynutí této lhůty nebude přistoupeno k jakékoli kompenzaci za poškození zboží.

Zásilkovna

O tom, že je zásilka připravena k odběru Vás Zásilkovna informujeme SMS zprávou a emailem. Následně běží lhůta na vyzvednutí zásilky. Pro zasílání zboží přes Zásilkovnu platí následující omezení: maximální hmotnost zásilky 5 kg, maximální rozměr jedné strany zásilky 50 cm, maximální součet rozměrů všech tří stran zásilky 120 cm.

Při platbě dobírkou se vždy účtuje 30 Kč doběrečné.

Druhy dopravy
ceny vč. DPH
osobní odběr Březolupy zdarma
PPL 120 Kč
PPL při objednávce nad 2.990 Kč zdarma
Zásilkovna 85 Kč
Zásilkovna při objednávce nad 2.990 Kč zdarma
Česká pošta - Balík do ruky / Balík na poštu 300 Kč
Česká pošta - Balík do balíkovny 80 Kč
Česká pošta při objednávce nad 50.000Kč zdarma

Doprava na Slovensko je účtována vždy.                   

Na Slovensko nedodáváme zboží značky:
Vitamix

300 Kč
                 
           
                            

Doprava do Německa a Polska (DE, PL).

Do těchto zemí nedodáváme zboží značky:
Vitamix

300 Kč

Doručení zboží přepravní službou PPL je garantováno do 24 hodin, tedy následující pracovní den po vyzvednutí u nás. V případě obdržení objednávky do 11 hodin. (v pracovní dny)

Sledování objednávky

Pro sledování objednávky můžete využít některý z následujících odkazů v návaznosti na zvolenou přepravní společnost. Připravte si číslo zásilky.

PPL: 

https://www.ppl.cz/vyhledat-zasilku

Česká pošta:

https://www.postaonline.cz/trackandtrace

Zásilkovna:

https://www.zasilkovna.cz/vyhledavani