Prkénko LightStruck je vyrobeno z vysoce kvalitního dubového dřeva, je odolné a pevné. Ideální pro servírování předkrmů, uzenin, sýrů a dalších pokrmů. Nejenže poslouží jako krásné pozadí pro vaše kulinářské výtvory, ale také skvěle rozproudí konverzaci. Ať už pořádáte slavnostní večeři, nebo si jen užíváte neformální večer s přáteli či rodinou.

Prkénko z dubového dřeva je dokonalým doplňkem vašeho kuchyňského vybavení. Využít ho můžete při krájení, servírování nebo jako dekoraci do domácnosti. Ideální je jako dárek nebo jako profesionální pomocník do kuchyní v hotelech, penzionech, restauracích a podobně. Můžete ho také darovat k narozeninám, jmeninám, výročí svatby nebo Vánocům.

Historie společnosti

CHEFS SOUL jde o  rodinnou firmu, která působí v od roku 2016 v Lotyšsku. V této malé dílně vyráběli jednoduchá dřevěná prkénka. Značka je vyrobena vášnivými milovníky vaření, jde tedy o vysoce funkční produkty a nejlepší materiály v kombinaci s tradiční technikou dřeva. Na všechny produkty se vztahuje záruka 24 měsíců.

Použité materiály

Všechny produkty jsou vyráběny výhradně z materiálů prvotřídní kvality, včetně vysoce odolného dubového dřeva. Navíc pro lesk a povrchovou úpravu byly využity pouze přírodní potravinářské oleje. Jedná se tedy o čistě přírodní produkt.

Ekologicky šetrné

Společnost CHEFS SOUL vyrábí všechny své produkty z dubového dřeva, které pochází z dubu z odpovědně obhospodařovaných lesů. Aby vynikla přirozená krása dřeva je povrchová úprava dokončena oleji vhodnými pro styk s potravinami.

Vyrobeno v EU

Země původu Lotyšsko.

CHEFS SOUL