Nerezový hrnec s poklicí 20 cm

Prémiový hrnec o průměru 20 cm, vyrobený z 100% recyklované nerezové oceli, je skvělým společníkem pro vaši každodenní kuchyň. Ať už vaříte zeleninu, těstoviny, vajíčka nebo cokoli jiného, tento hrnec splní vaše očekávání. Je kompatibilní se všemi varnými deskami, včetně indukčních, a lze jej použít i v troubě. Kromě jeho estetického vzhledu je i nesmírně odolný díky 4,5 mm silné oceli s dnem o tloušťce 6 mm.

Specifikace:

Objem: 3,1 l

Vhodný pro indukci i pečení v troubě.

Snadná údržba - lze mýt v myčce. Vyhotoven z 100% recyklované nerezové oceli.

Země původu: Nizozemsko.
 

Rady pro vaření a péči o nerezové nádobí Combekk

Před prvním užitím

Po vyjmutí nerezových rendlíků a pánví z obalu jsou tyto produkty připraveny ke kulinářským dobrodružstvím. Avšak je vhodné je předtím řádně omyt, aby byl odstraněn jakýkoliv reziduální prach nebo nečistoty.

Při vaření

Pro ideální vaření doporučujeme dřevěné či silikonové lžíce a škrabky. Kromě toho je možné k nerezovým produktům využít i kovové a nerezové kuchyňské pomůcky.

Mytí

Nerezové výrobky mohou být během vaření velmi teplé, což ovlivňuje teplotu vašich pokrmů. Pro čištění je nejlepší využít klasickou houbičku a čisticí prostředek. Pokud je potřeba, může být použita i drátěnka. Neexistuje žádný povlak, který by mohl být drátěnkou poškozen.

Uložení

Nerezové rendlíky lze skládat na sebe tak, aby nejmenší byl nahoře. Byly navrženy tak, aby co nejefektivněji využívaly prostor při skladování.