Nerezová sada čtyř hrnců Combekk

Sada čtyř hrnců vysoce kvalitního provedení, vyrobená z čistě recyklované nerezové oceli. Optimalizované pro vaše denní vaření – od zeleniny přes vajíčka až po těstoviny. Vhodné na všechny druhy varných desek, včetně indukčních, a dokonce i pro pečení. Tato sada zastane práci všech vašich hrnců. Každý hrnec má nejen elegantní design, ale je i mimořádně trvanlivý díky 4,5 mm stěnám a 6 mm dnem.

Kapacita hrnců: 1,5l, 2,4l, 3,1l a rendlík 1,5l.

Všestranné použití – indukce a trouba. Může se umývat v myčce. Z 100% recyklované nerezové oceli. Pochází z Nizozemska.
 

Rady pro vaření a péči o nerezové nádobí Combekk

Před prvním užitím

Po vyjmutí nerezových rendlíků a pánví z obalu jsou tyto produkty připraveny ke kulinářským dobrodružstvím. Avšak je vhodné je předtím řádně omyt, aby byl odstraněn jakýkoliv reziduální prach nebo nečistoty.

Při vaření

Pro ideální vaření doporučujeme dřevěné či silikonové lžíce a škrabky. Kromě toho je možné k nerezovým produktům využít i kovové a nerezové kuchyňské pomůcky.

Mytí

Nerezové výrobky mohou být během vaření velmi teplé, což ovlivňuje teplotu vašich pokrmů. Pro čištění je nejlepší využít klasickou houbičku a čisticí prostředek. Pokud je potřeba, může být použita i drátěnka. Neexistuje žádný povlak, který by mohl být drátěnkou poškozen.

Uložení

Nerezové rendlíky lze skládat na sebe tak, aby nejmenší byl nahoře. Byly navrženy tak, aby co nejefektivněji využívaly prostor při skladování.